Historie absolventů školy
PDF Tisk Email

      

      Absolventi 2014 - 2015

 

       Hudebí obor

 

Denisa Tomášková                               I. stupeň housle

Veronika Zástěrová                               I. stupeň trubka

Kristýna Nerušilová                               I. stupeň klavír

Monika Rašková                                   I. stupeň klavír

Tereza Michalová                                 I. stupeň klavír

Vít Hofman                                         I. stupeň bicí

Martina Knápková                                I. stupeň zobcová flétna

Tomáš Moravec                                   I. stupeň zobcová flétna, klarinet, saxofon

Rostislav Abraham                               I. stupeň zobcová flétna, klarinet

Tereza Sedlářová                                II. stupeň klavír

Tomáš Veselý                                     II. stupeň kytara

Magdaléna Kužílková                           II. stupeň zpěv

 

       Literárně-dramatický obor

 

Jan Hrubý                                            I. stupeň

Adam Weinlich                                     I. stupeň

Eva Kostíková                                     II. stupeň

Jan Gečnuk                                        II. stupeň

 

       Taneční obor

 

Adéla Klegerová                                    I. stupeň

Andrea Xeňáková                                  I. stupeň

Filip Smékal                                        II. stupeň

Aneta Rotterová                                  II. stupeň

 

       Výtvarný obor

 

Kateřina Dolanská                                 I. stupeň

Tereza Fabiánová                                  I. stupeň

Jakub Skoupý                                       I. stupeň

Anna Palečková                                    I. stupeň

Aktualizováno Pátek, 01 Duben 2016 09:08
 
PDF Tisk Email

 

Absolventi 2013 - 2014

 

Hudební obor 

Fikrová Adéla   I. stupeň - klavír
Havelka Jakub   I. stupeň - bicí
Hučíková Věnka   I. stupeň - klavír
Kodeš Jiří  

I. stupeň - saxofon, klavír, zobcová flétna

Kužílková Ilona   I. stupeň - klavír
Marek Vojtěch   I. stupeň - klavír
Nováková Kateřina   I. stupeň - kytara
Přibylová Michaela   I. stupeň - sólový zpěv
Trunečková Marie   I. stupeň - klavír
Bártová Magdaléna   II. stupeň - příčná flétna
Havelková Barbora   II. stupeň - příčná flétna
Jílková Alena   II. stupeň - příčná flétna
Koutník Jan   II. stupeň - bicí
Vašíčková Ilona   II. stupeň - saxofon

 

Literárně dramatický obor 

Báčová Marie   II. stupeň

 

Výtvarný obor 

Monika Škrabalová

Marková Kristýna

 

 I. stupeň

II. stupeň

Vaňkát Adam   II. stupeň

 

 


 

 
PDF Tisk Email

 

Absolventi 2012 - 2013

 

Hudební obor 

Bednář  Martin   I. stupeň
Klegerová  Barbora   I. stupeň
Koudelková  Jana   I. stupeň
Krbcová  Jana   I. stupeň
Lišková  Marie   I. stupeň
Pařilová  Vanesa   I. stupeň
Polehlová  Martina   I. stupeň
Polehla  Zdeněk   I. stupeň
Pospíšil  Michal   I. stupeň
Sedláková  Tereza   I. stupeň
Koutníková  Jana   II. stupeň
Zemanová  Marika  Ivana   II. stupeň

 

Literárně dramatický obor 

Hrubý Petr   II. stupeň
Zemanová  Marika  Ivana   II. stupeň

 

Výtvarný obor 

Kalábová  Martina   I. stupeň
Kaplanová  Tereza   I. stupeň
Kozáková  Lucie   I. stupeň
Krčmářová  Renata   I. stupeň
Michalová  Tereza   I. stupeň
Srncová  Dominika   I. stupeň
Piňosová  Magdaléna   II. stupeň
Šunková  Zdenka   II. stupeň
Zemanová  Marika  Ivana   II. stupeň

 

tablo2013


 

 
PDF Tisk Email

Absolventi 2011 - 2012

 Hudební obor 

Cvrkalová Anna   I. stupeň
Draesslerová Dominika   I. stupeň
Hájková Alice   I. stupeň
Halousková Dominika   I. stupeň
Kostíková Eva   I. stupeň
Kužílková Magdaléna   I. stupeň
Moravcová Veronika   I. stupeň
Navrátilová Lucie   I. stupeň
Rozlívková Kateřina   I. stupeň
Řehořová Alena   I. stupeň
Švecová Tereza   II. stupeň
Vávra David   II. stupeň

 

Literárně dramatický obor

Jan Choutka   II. stupeň

 

Taneční obor

Bínová Simona   II. stupeň
König Adam    
Truhlářová Barbora    

 

Výtvarný obor 

Červenková Jana   I. stupeň

Dittrichová Markéta

  I. stupeň
Halousková Dominika   I. stupeň
Henslová Kristýna   I. stupeň
Melnarová Adéla   I. stupeň
Navrátilová Lucie   I. stupeň
Navrátilová Nikola   II. stupeň
Staffová Renata   II. stupeň
Vinklerová Tereza   II. stupeň

 

tablo2012


 

 
PDF Tisk Email

Absolventi 2010 - 2011

Hudební obor

Michaela Draesslerová   Klavír, I. stupeň
Kristýna Dvorská   Klavír, I. stupeň
Miroslava Navrátilová   Klavír, I. stupeň
Tereza Sedlářová   Klavír, I. stupeň
Věra Fischerová   Klavír, I. stupeň
Pavlína Riemerová   Klavír, II. stupeň
Jan Koutník   Klavír, II. stupeň
Romana Olivová   Zobcová flétna, I. stupeň
Josef Šembera   Zobcová flétna, I. stupeň
Martin Kyselý   Kytara, I. stupeň
Martin Vondrovský   Kytara, I. stupeň
Aneta Lazarová   Sólový zpěv, II. stupeň
Eva Sekaninová   Sólový zpěv, II. stupeň

Literárně dramatický obor

Jan Gečnuk   I. stupeň
Eva Kostíková   I. stupeň
Adéla Skoupá   II. stupeň
Anežka Škeříková   II. stupeň
Lenka Vymlátilová   II. stupeň

Výtvarný obor

Lucie Černá   I. stupeň
Michaela Draesslerová   I. stupeň
Adam Vaňkát   I. stupeň
Veronika Škrancová   I. stupeň
Kristýna Marková   I. stupeň
Adam Pokorný   I. stupeň
Tomáš Jež   II. stupeň
Marie Stejskalová   II. stupeň

 

 

tablo2011


 

 
PDF Tisk Email

Absolventi 2009 - 2010

Hudební obor

Petr Hrubý   Klavír, I. stupeň
Marika Ivana Zemanová   Klavír, I. stupeň
Stanislav Škeřík   Klavír, I. stupeň
Jan Sejbal   Klavír, I. stupeň
Alena Koudelková   Klavír, I. stupeň
Šárka Chaloupková   Klavír, I. stupeň
Jana Koutníková   Klavír, II. stupeň
Ilona Vašíčková   Klavír, II. stupeň
Šárka Chaloupková   Zobcová flétna, I. stupeň
Barbora Havelková   Příčná flétna, I. stupeň
Alena Jílková   Příčná flétna, I. stupeň
Romana Zmeškalová   Saxofon, II. stupeň

Literárně dramatický obor

Barbora Marková   II. stupeň
Dominika Anna Zemanová   II. stupeň

Výtvarný obor

Lucie Bílková   I. stupeň
Jana Hodaňová   I. stupeň
Alena Jílková   I. stupeň
Magdaléna Piňosová   I. stupeň
Monika Stenzlová   I. stupeň
Zdena Šunková   I. stupeň
Marika Ivana Zemanová   I. stupeň
Tereza Havelková   II. stupeň
Kristýna Malinková   II. stupeň
Helena Vojířová   II. stupeň
Lucie Wrbová   II. stupeň

 

 

tablo2010


 

 
PDF Tisk Email

Absolventi 2008 - 2009

Hudební obor

Iva Freharová   Housle, I. stupeň
Michaela Komprdová   Příčná flétna, I. stupeň
Ilona Burianová   Housle, I. stupeň
Jiří Burian   Housle, II. stupeň
Lukáš Dostupeňál   Kytara, I.stupeň
Jaroslav Žouželka   Trubka, I.stupeň
Tomáš Vondrovský   Klavír, I. stupeň
Eva Kadlecová   Klavír, I. stupeň
Aneta Paulusová   Klavír, I.stupeň
Vendula Czehowská   Klavír, II.stupeň
Petra Horáková   Sólový zpěv, I.stupeň
Marika Ivana Zemanová   Sólový zpěv, I.stupeň
Radka Šťovíčková   Sólový zpěv, II.stupeň
Lucie Mičková   Sólový zpěv, II.stupeň
Kateřina Fafílková   Zobcová flétna, II. stupeň
Lukáš Dostupeňál   Bicí nástupeňroje, I.stupeň

Literárně dramatický obor

Petr Hrubý   I. stupeň
Marika Ivana Zemanová   I. stupeň

Výtvarný obor

Pavel Max Zeman   II. stupeň
David Boleslav   II. stupeň
Eliška Nieslerová   II. stupeň
Veronika Gošová   I. stupeň
Pavla Vašková   I. stupeň
Adéla Bílková   I. stupeň
Alice Hájková   I. stupeň
Antonín Král   I. stupeň
Barbora Havelková   I. stupeň
Jana Červenková   I. stupeň
Karolína Maděrová   I. stupeň
Kateřina Hubená   I. stupeň
Kristýna Henslová   I. stupeň
Lucie Fliegerová   I. stupeň
Markéta Bochanová   I. stupeň
Michaela Němcová   I. stupeň

 

 

tablo 0809


 

 
PDF Tisk Email

Absolventi 2007 - 2008

Hudební obor

Petra Kloudová   Housle, I. stupeň
Kateřina Hubená   Kytara, I. stupeň
Tereza Rachidová   Housle, II. stupeň
Petra Vystupeňavělová   Housle, II. stupeň
Jana Reslerová   Kytara, I.stupeň
Antonín Vykydal   Klavír, I. stupeň
Markéta Rodová   Klavír, I. stupeň
Veronika Šerá   Klavír, II. stupeň
Veronika Levová   Klavír, II.stupeň
Markéta Rodová   Sólový zpěv, II.stupeň
Lucie Badalová   Sólový zpěv, II.stupeň
Magdaléna Bártová   Zobcová flétna, I. stupeň
Kristupeňýna Malinková   Zobcová flétna, I. stupeň
Alice Hájková   Zobcová flétna, I. stupeň
Lukáš Rajsner   Bicí nástupeňroje, II. stupeň
Jana Sablíková   Kytara, I. stupeň
Michaela Neubauerová   Kytara, I. stupeň

Literárně dramatický obor

Štěpán Kubín   I. stupeň
Lucie Mičková   II. stupeň
Lucie Purketová   II. stupeň
Markéta Rodová   II. stupeň

Taneční obor

Ilona Burianová   I. stupeň
Zuzana Schreiberová   I. stupeň
Kristupeňýna Henslová   I. stupeň

Výtvarný obor

Martina Vyhnalová   I. stupeň
Lotte Korencová   I. stupeň
Matěj Piňos   I. stupeň
Štěpán Chlup   I. stupeň
Markéta Rádlová   I. stupeň
Tereza Rachidová   I. stupeň
Anežka Škeříková   I. stupeň
Andrea Spíchalová   I. stupeň
Tomáš Jež   I. stupeň
David Mička   I. stupeň

 

 

tablo b 0708


 

 
PDF Tisk Email

Absolventi 2006 - 2007

Hudební obor

Fischerová Věra   housle, II. stupeň
Riemerová Pavlína   Kytara, I. stupeň
Štegnerová Michaela   Klavír, I. stupeň
Berka Martin   Klavír, I. stupeň
Zouharová Lenka   Klavír, II. stupeň
Motýlová Pavla   Kytara, I. stupeň
Spíchalová Barbora   Kytara, I. stupeň
Navrátilová Pavlína   Zobcová flétna, I. stupeň
Skoupá Adéla   Zobcová flétna, I. stupeň
Škeříková Anežka   Zobcová flétna, I. stupeň
Kyselá Kateřina   Zobcová flétna, I. stupeň
Slezák Pavel   Klarinet, I. stupeň
Havelková Tereza   Sólový zpěv, I. stupeň
Chaloupková Marcela   Sólový zpěv, I. stupeň
Lazarová Aneta   Sólový zpěv, I. stupeň

Literárně dramatický obor

Lazarová Aneta   I. stupeň

Výtvarný obor

Endlová Magdalena   I. stupeň
Cvrkalová Eliška   I. stupeň
Havelková Tereza   I. stupeň
Gečnuk Josef   I. stupeň
Drábek Jan   I. stupeň
Urbášková Tereza   I. stupeň
Vojířová Helena   I. stupeň
Škeříková Olga   I. stupeň
Nisler Jan   I. stupeň
 

 

 
PDF Tisk Email

Absolventi 2005 - 2006

Hudební obor

Vít Šimeček   housle, II. stupeň
Ondřej Schneider   Kytara, I. stupeň
Magdalena Endlová   Klavír, I. stupeň
Kateřina Štegnerová   Klavír, I. stupeň
Tereza Holanová   Klavír, II. stupeň
Jana Koutníková   Kytara, I. stupeň
Kristupeňýna Nedvědová   Zobcová flétna, II. stupeň
Marie Kadlecová   Zobcová flétna, II. stupeň
Romana Zmeškalová   Zobcová flétna, I. stupeň
Petra Helebrandová   Sólový zpěv, I. stupeň

Literárně dramatický obor

Dominika Anna Zemanová   I. stupeň
Tomáš Řehůřek   I. stupeň

Výtvarný obor

Silvie Pavlíková   I. stupeň
Miluše Václavková   I. stupeň
Barbora Spíchalová   I. stupeň
Nikola Kalinová   I. stupeň
Magdalena Šmídová   I. stupeň
Eliška Nieslerová   I. stupeň
David Boleslav   I. stupeň
Pavel Zeman   I. stupeň
Hana Klímová   II. stupeň
Jana Reslerová   II. stupeň
Kateřina Šebelová   II. stupeň
 

 

 
PDF Tisk Email

Absoventi 2004 - 2005

Hudební obor

Burian Jiří   Housle, I. stupeň
Hynštová Aneta   Housle, I. stupeň
Svobodová Julie   Housle, I. stupeň
Jílek Vojtěch   Housle, II. stupeň
Kryštofová Eva   Klavír, I. stupeň
Šmídová Magdalena   Klavír, I. stupeň
Mrvová Petra   Klavír, I. stupeň
Řehůřková Lenka   Klavír, I. stupeň
Czehovská Vendula   Klavír, I. stupeň
Vrátilová Vendula   Klavír, I. stupeň
Fafílková Kateřina   Zobcová flétna, I. stupeň
Pinkava Ivo   Klarinet, I. stupeň
Mičková Lucie   Kytara, I. stupeň

Literárně dramatický obor

Dominika Anna Zemanová   I. stupeň
Tomáš Řehůřek   I. stupeň

Výtvarný obor

Baráková Martina   I. stupeň
Fafílková Šárka   I. stupeň
Fridrichová Michala   I. stupeň
Chadima Jakub   I. stupeň
Krejčířová Zuzana   I. stupeň
Matyáš Vojtěch   I. stupeň
Nešporová Miriam   I. stupeň
Trantírková Helena   I. stupeň
Trantírková Lenka   I. stupeň
Tužilová Miroslava   I. stupeň
Kateřina Šebelová   II. stupeň