Aktuálně 2022 - duben

Aktuálně 2022 - duben

V lednu absolvovaly Alžběta Pokorná a Dorota Matoušů, žákyně výtvarného oboru ZUŠ Moravská Třebová, talentové zkoušky na střední umělecké školy s výtvarným zaměřením. Po intenzivní přípravě pod vedením paní učitelky Lucie Muchovičové byly na všechny vybrané školy přijaty. Pro své další studium si zvolily Střední školu uměleckoprůmyslovou v Ústí nad Orlicí.
24. února proběhlo okresní kolo v sólovém a komorním zpěvu v ZUŠ Bohuslava Martinů Polička.
Všichni soutěžící: Štěpán Kukrle, Magdaléna Krupičková, Zuzana Dorazilová, Kristýna Klíčová, Viktorie Bártová, Veronika Olšovská, Vít Pavelka a duo Viktorie Bártová a Kristýna Klíčová získali pod vedením paní učitelky Ivy Klíčové a za klavírních doprovodů paní učitelky Lenky Zahradníkové a paní učitelky Veroniky Navrátilové 1. místa, z nichž tři byla s postupem do krajského kola, které proběhne v ZUŠ Pardubice. Všem žákyním, žákům, pedagožkám a korepetitorkám srdečně blahopřejeme k získaným úspěchům, děkujeme za prestižní reprezentaci školy i našeho města a v krajské konkurenci přejeme i nadále hodně štěstí!
Srdečně vás zveme 7. dubna na Třídní koncert paní učitelky Tamary Mengrové a 21. a 28. dubna na Podvečery s múzami, které se budou konat vždy v 17:30h v Koncertním sále.

Kontakt

Image
Příspěvková organizace města
Zámecké nám. č.o. 1, č.p. 185
Moravská Třebová
571 01

Partneři školy

Image