Aktuálně 2023 - duben

Aktuálně 2023 - duben

V závěru března proběhla úspěšná prezentace žáků ZUŠ Moravská Třebová v multifunkčním centru Fabrika ve Svitavách, kterou pořádala Krajská hospodářská komora Pardubického kraje. Děkujeme účinkujícím za jejich výkony, reprezentaci školy a našeho města.

V průběhu tohoto měsíce vás srdečně zveme na Podvečer s múzami, který proběhne 20. dubna.   Máme velkou radost, že vás také můžeme po dlouhé covidové odmlce pozvat na jubilejní 20. ročník festivalu Moravskotřebovské arkády a Výtvarný svět na zámku, který proběhne 27. května.

Program tohoto ročníku bude velmi pestrý. Žáci hudebního a výtvarného oboru se se svými vyučujícími na tento festival již pilně připravují. V úvodu se vám představí dětské pěvecké sbory ZUŠ Moravská Třebová, poté budou následovat hudební kapely jako: Hobby Band, Jejda Band a Bubny Band. Součástí bude také výstava prací žáků výtvarného oboru. V zámeckých zahradách bude již tradičně připraven program DDM pro děti u příležitosti konání Dne dětí.

V průběhu hlavního programu vystoupí hudební kapely a interpreti rozličných žánrů jako: Abba Stars, kapela s titulem Skokan roku v Českém slavíku v roce 2013,  dále zazní originální bubenická show skupiny Jumping Drums, uslyšíte také českou legendární poprockovou skupinu Turbo, Jakuba Smolíka s kapelou nebo slovenského zpěváka, textaře a producenta Mira Šmajdu s rockovou skupinou Terrapie, která o sobě říká, že je jediná česká kapela se slovenským frontmanem. Jak je z malé ochutnávky jasné, 27. května se bude opravdu na co těšit!

Kontakt

Image
Příspěvková organizace města
Zámecké nám. č.o. 1, č.p. 185
Moravská Třebová
571 01

Partneři školy

Image