Aktuálně 2023 - listopad

Aktuálně 2023 - listopad

V úvodu letošního školního roku proběhly ve spolupráci s Kulturní službami města Moravská Třebová Dny českoněmecké kultury, kde vystoupili i pedagogové naší školy. Na nedělním koncertě 24. září s názvem Hudba a kultura spojuje vystupovala Lenka Aberle, která doprovázela zpěvačku Kateřinu Dostálovou – Hlouškovou nebo Antonín Havelka jako součást Quartetu Ivana Hřebabetzkého.

22. listopadu v 17:00h vás zveme na koncert plný barokní a klasické hudby s názvem Klasika v Rytířském sále. Naši žáci pilně cvičí tematický repertoár a těší se na vás v novém prostředí. Žáci všech oborů se také již připravují na adventní a vánoční období. První vystoupení tohoto charakteru bude možné zhlédnout 2. prosince od 15:00h na náměstí při příležitosti rozsvícení vánočního stromu ve spolupráci s Kulturními službami města Moravská Třebová. A na co se můžete těšit? Svůj program nacvičují naše pěvecké sbory, různorodá sólová i komorní čísla. Srdečně vás zveme k poslechu a načerpání adventní atmosféry.  O dalších akcích v průběhu prosince vás budeme s předstihem informovat.

Přijměte také pozvání na Podvečery s múzami, které proběhnou 9. a 16. listopadu v 17:30h v Komorním sále ZUŠ.

Kontakt

Image
Příspěvková organizace města
Zámecké nám. č.o. 1, č.p. 185
Moravská Třebová
571 01

Partneři školy

Image